                    Enhet: XE500C21-HZ2IT (XE500C21-HZ2IT)
                    Desktop-BOX
                    2007-001153 R-chip 750Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1608
                    På lager
                    14,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2801-003856 SMD-kvartskrystall 0.032768MHz,20ppm,28-ACP,7pF
                    På lager
                    8,-KJØP
                    2203-005450 C-keramikk, chip 5.6pF, 0.1pF, 50V NPO, TP, 10
                    8,-KJØP
                    2703-002203 Spole SMD 15nH 5% 1.0x0.5x0.5mm
                    2703-002198 Induktans SMD 10nH 5% 1,0x0,5x0,5mm
                    2703-002170 SMD-induktor 6.8nH,5%,1x0.5x0.5mm
                    2703-002309 SMD-induktans 82nH,5%,1.0x0.5x0.5mm
                    2007-007100 R-chip 10Ohm,5%,1/16W,DA,TP,1005
                    2007-007946 R-chip 470kOhm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    2007-007803 R-chip 2.37kOhm,1%,1/8W,DA,TP,1608